Ansatte i Obsima Technology har bred erfaring fra en rekke bransjer og arbeidsoppgaver; prosjektledelse, design av elektronikk, drift av skyteanlegg, distribusjon, innkjøp og logistikk.

Sammen med dere skal vi kunne løse de fleste oppgaver. Vi ser fram imot din henvendelse.

Obsima Technology holder til i moderne kontorlokaler i Ask sentrum i Gjerdrum kommune.

Vi er rett sør for Gardermoen (20km) og rett nord for Oslo (35km).

Ansatte i Obsima Technology har bred erfaring fra en rekke bransjer og arbeidsoppgaver; prosjektledelse, design av elektronikk, drift av skyteanlegg, distribusjon, innkjøp og logistikk.

Sammen med dere skal vi kunne løse de fleste oppgaver. Vi ser fram imot din henvendelse.

Obsima Technology holder til i moderne kontorlokaler i Ask sentrum i Gjerdrum kommune.

Vi er rett sør for Gardermoen (20km) og rett nord for Oslo (35km).

Avdeling: Gjerdrum

Leif Haugland

Leif Haugland

Daglig leder

Phone 63 93 81 82

Phone leif.haugland@obsima.no

Daglig leder

Salg

Balistikk

Skyteanlegg

Kommunikasjonsutstyr

Meteorologiutstyr

Asbjørn Slettmyr

Asbjørn Slettmyr

Teknisk leder

Phone 63 93 81 83

Phone asbjorn.slettmyr@obsima.no

Utvikling elektronikk

Engineering

Teknisk support

Radiokommunikasjon

Meteorologi

EMC

Knut Bakken

Knut Bakken

Prosjektleder

Phone 63 93 81 85

Phone knut.bakken@obsima.no

Prosjektledelse

Salg, skyte- og øvingsanlegg

Balistikk

Line Haugland

Line Haugland

Salg og økonomi

Phone 63 93 81 81

Phone line.haugland@obsima.no

Salg radiokommunikasjon og meteorologiutstyr

Økonomi

Forsendelse

Øyvind Fjeld

Øyvind Fjeld

Salgssjef

Phone 63 93 81 87

Phone oyvind.fjeld@obsima.no

Markedsføring og salg

Skyteanlegg

Kommunikasjonsutstyr

Meteorologiutstyr

Avdeling: Rena

Anders Backman

Anders Backman

Tekniker

Phone 63 93 81 86

Phone anders.backman@obsima.no

Servicetekniker Rena Leir

Hovedverneombud

Bjørn Kristiansen

Bjørn Kristiansen

Tekniker

Phone 63 93 81 89

Phone Bjorn.Kristiansen@Obsima.no

Teknisk support og driftstøtte.

Kristian Kongshaug

Kristian Kongshaug

Tekniker

Phone 63 93 81 88

Phone Kristian.kongshaug@obsima.no

Teknisk support på målmateriell i Regionsfelt Østlandet

Michael Kropf

Michael Kropf

Contractor Logitics Support

Phone 63 93 81 84

Phone michael.kropf@obsima.no

Teknisk support og driftstøtte på simulatorsystemer, Rena Leir.

Ola Kristian Hjelløkken

Ola Kristian Hjelløkken

Tekniker

Phone 63 93 81 72

Phone OlaKristian.Hjellokken@Obsima.no

Teknisk support og driftstøtte

Åsmund Bakke

Åsmund Bakke

Salgsingeniør

Phone 63 93 81 71

Phone Asmund.Bakke@Obsima.no

Salg, kommunikasjonsutstyr og teknisk support.

Besøksadresse - Gjerdrum:

Obsima Technology

Askheim 1E, 2022 Gjerdrum

Besøksadresse - Rena:

Besøksadresse

Obsima Technology AS

Brugata 2, 2450 Rena

Postadresse:

Obsima Technology AS

Postboks 14, 2451 Rena